Мінімальна зарплата в 15 тис. грн, а мінімальна пенсія в 8 тис. грн стануть реальністю, якщо повернути в Україну вкрадені колишніми власниками ПриватБанку 150 млрд гривень, передає Корупція.Інфо


У зв'язку з цим лідер Радикальної партії Олег Ляшко висунув вимогу розслідувати крадіжку в фінустанові якомога швидше і повернути кошти українцям. Таку заяву він зробив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє прес-служба РПЛ.

"Ви нам розповідаєте про те, що немає коштів на підвищення зарплат і пенсій. Якщо ви повернете вкрадені Коломойським і Боголюбовим 150 млрд грн – будуть кошти для того, щоб встановити мінімальну зарплату для українців в 15 тис. грн на місяць, мінімальну пенсію – 8 тис. гривень. Я не знаю жодної іншої країни, де б дозволяли так безкарно грабувати людей. Ми вимагаємо від влади і уряду зробити все, щоб повернути вкрадені гроші!" – звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана лідер РПЛ.

Популярне:Або звільняй їх, або звільнять тебе: Порошенко поставив ультиматум Гройсману

Політик обурений тим, що розслідування крадіжки коштів ПриватБанку проводять іноземці, а українські правоохоронні органи – ні.

"Чому ми чуємо про розслідування афер колишніх власників ПриватБанку Коломойського і Боголюбова в Лондоні, але не чуємо ні про які розслідування в Україні? Що робить українська влада для того, щоб повернути вкрадені 150 млрд грн українцям?" – запитав Ляшко у голови уряду.

Гройсман подякував лідеру РПЛ за те, що він тримає питання повернення вкрадених у ПриватБанку коштів на контролі, і пообіцяв зробити все, щоб їх повернути.