Президент розглядає можливість відставки прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, передає Корупція.Інфо

Про це повідомила відомий журналіст Соня Кошкіна, заявляючи про джерела в адміністрації Порошенко. За її словами, Гройсману гарант запропонував кілька варіантів розвитку подій. Прем'єр повинен погодитися звільнити Уляну Супрун, Ігоря Насалика, Тараса Кутового і Олександра Данилюка. Все це міністри різних відомств: здравоохорона, соцполітика, агропромисловість, фінанси. Якщо ж Гройсман відмовиться, то звільнять його.

Популярне: "Проголосували за відставку Супрун…": Проти "Доктора смерть" можуть відкрити кримінальну справу

За словами Кошкіної, на місце Гройсмана Порошенко вирішив посадити або Юрія Луценка, або главу Ради з нацбезпеки Олександра Турчинова. За думкою багатьох експертів, поки що більш перспективним кандидатом є саме Турчинов, який не встиг потрапити в величезну кількість скандалів на відміну від Генерального проркурора.

За словами експертів, відсторонення Гройсмана може бути пов'язане ще і з тим, що останнім часом прем'єр проявляє самостійність, у багатьох питаннях не погоджуючись з Петром Порошенко. Багато хто навіть заявляв про те, що Володимир буде балотуватися на пост Президента на наступних виборах.