За словами Авакова, його дружина володіє туристичним бізнесом в Італії, передає Корупція.Інфо

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков запевняє, що у нього немає бізнесу. Але тим же часом розповідає, що «його бізнесом» займається його італійський адвокат і дружина.

Популярне: "Проголосували за відставку Супрун…": Проти "Доктора смерть" можуть відкрити кримінальну справу

«У мене нема бізнесу. Моїм бізнесом займається мій італійський адвокат і дружина», – сказав міністр в інтерв’ю виданню «ЛІГА.net».

За словами Авакова, його сім'я володіє акціями італійської компанії, яка, відповідно до закону, передана в управління професійному адвокату в Італії, а фірмою займається дружина міністра.

«Фірма ця зараз намагається реалізувати два-три туристичних проекти. Я не вважаю, що це буде великий бізнес, але дружина цим займається. Тією роботою, якою я займався в Італії, перебуваючи у вигнанні, зараз займатися не можу. Тим не менш, цей бізнес все ще приносить якісь доходи. Зараз – менше. Мій син займається своїм невеликим бізнесом і володіє акціями АТ «Інвестор», колишньої нашої материнської компанії, яка вже не приносить великих доходів, але досить, щоб нормально себе почувати», – розказав Аваков.