Нещодавні не надто цензурні випади Геннадія Москаля свідчать виключно про низький рівень політики в України, передає Корупція.Інфо

Таку заяву зробила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, якої, до слова, ці скандальні обвинувачення голови Закарпатської обласної держадміністрації і стосувалися.

"Ця реакція не є правильною, як у цивілізованому світі. Члени виконавчої влади не повинні так звертатись один до одного. Це дуже низький рівень української політики, коли дозволяється, щоб такі вислови були без реакції", – підкреслила вона під час брифінгу.

На думку Супрун, більшість людей стали на її бік, при цьому дані щодо нерозмитнених вакцин на Закарпатті, оприлюднені журналістами, нібито не слід вважати правдивими.

Популярне: "Тіло жінки майже тиждень пролежало у…": Маму чотирьох дітей зарізав бездомний, якому вона намагалася допомогти

Слід відзначити, що скандал розгорівся чотири дні тому – тоді Москаль лайкою висловився про роботу Супрун і звинуватив її у поставках "контрабандних" вакцин від кору.