У Міністерстві внутрішніх справ України відреагували на п’яну НП за участі заступника міністра з питань стратегічних галузей і промисловості Віталія Немілостівого.

Як заявив у етері “Україна 24” Володимир Мартиненко, радник глави МВС Арсена Авакова, для поліції немає чиновників з індульгенцією перед законом. За його словами, патрульним байдуже, хто за кермом: якщо порушують правила, то відповідатимуть усі.

“У законі немає окремо виписаних прізвищ, на які цей закон не розповсюджується. Це нормальна реакція патрульних поліцейських щодо вже ексчиновника, якого зловили на нетверезому водінні”, – сказав он.

Нагадаємо, що Немілостівого зупинили п’яним за кермом пізно вночі 20 грудня 2020 року в Києві на вулиці Жилянській.

Чиновник повідомив патрульним, що він є заступником міністра з питань стратегічних галузей і промисловості України Олега Уруського, а також показав відповідне посвідчення.

Він відмовився пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння, почав погрожувати поліцейським і навіть штовхати їх.

На Немілостівого склали відповідні адмінпротоколи, матеріали щодо нього направили до суду.

21 січня на позачерговому засіданні Кабінету міністрів чиновника звільнили з посади. Так прем’єр-міністр Денис Шмигаль відреагував на публікацію OBOZREVATEL із відеодоказом.

Нагадаємо, у мережу потрапила друга частина відео із затримання за п’яним водінням Немілостівого. На ньому вже ексчиновник зізнається, що сів за кермо у нетверезому стані й перепрошує за свої дії.