Дружина Семена Семенченка, арештованого у справі приватної військової компанії, звернулася до президента Володимира Зеленського з проханням надати чоловіку юриста з Офіса президента.

Звернення Наталії Музики опубліковане на сторінці Семенченка у Facebook

“Семен Семенченко – це людина, яка віддала для незалежності України все, ризикуючи своїм життям, а інколи життям своєї родини і власних дітей…

Завтра 7 квітня об 11:00 апеляційний суд вирішить, чи є Семен Семенченко небезпечна для України людина, яка поки шукають докази його вини, повинна бути за гратами.

Я не вірю суддям, не вірю прокурорам, СБУ, адвокатам, але я вірю вам. А тому прошу надати юриста від Офісу президента, який був би присутній завтра 7 квітня на апеляційному засіданні і був би гарантом справедливості”, – йдеться у зверненні дружини екснардепа.

Нагадаємо, у справі про незаконне створення приватної військової компанії 26 березня суд заарештував на 2 місяці екскомандира добровольчого батальйону “Донбас” і нардепа парламенту 8 скликання Семена Семенченка без альтернативи застави.

27 березня Семенченка госпіталізували через погіршення самопочуття і до нього не пускали захисників.

3 квітня Семенченка перевели з лікарні у СІЗО СБУ.

Раніше, вперше після арешту Семен Семенченко виступив і сам з заявою. Одразу можна зазначити, що Семен змінив свою риторику, і вже не такий впевнений у своїх силах. Вочевидь злякався, та запевняє, що президент нічого про це не знав, далі в оригіналі:

Минула шоста доба, як я перебуваю під охороною, згідно рішення Печерського суду.

В першу ж ніч мене госпіталізували з діагнозом «мерцательная аритмия» в лікарню швидкою допомоги. СБУ відвозила мене до лікарні, вони ж і визначили діагноз. Хлопці в департаменті досудового слідства коректні, кваліфіковані та дисципліновані. Багатьох вже встигли побачити. Пам’ятають і Михаїла Саакашвілі, Генадія Корбана та багатьох інших. Сьогодні виписався і вже в СІЗО СБУ.

На п’ятий день я отримав першу передачу, зміг нормально побритись та змінити білизну.

Дав адвокату інформацію по справі, звідки ноги ростуть.
Президент (на скільки мені відомо) був не в курсі подій. Після таких рішучих та відкритих кроків держави в боротьбі проти Медведчука та проросійських сил, складно повірити в інше. В будь-якому разі, найближчий час усе покаже. Якщо матиму можливість – буду повідомляти про хід подій через адвокатів та на своїй сторінці FB. Звичайно якщо її знову не заблокують. Дивний збіг, саме перед арештом на мою сторінку в FB почали масово надходити скарги від ботів і її заблокували на 6 днів, які зовсім «випадково» завершились якраз в день отримання підозри.

Що ж, українці мають свої думки на цей рахунок, а вирішувати все будет суд. Проте Семенченко, як і раніше повідомляли більшість ЗМІ, не такий святий як він себе малював.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.