Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що зупиняти роботу аеропортів під час запровадження карантину недоцільно, а щодо відпочинку за кордоном, то поки посилення карантинних обмежень цьому не зашкодить. Про це дипломат розповів в інтерв’ю РБК-Україна.

“Моя позиція як міністра закордонних справ – закривати кордони або обмежувати авіасполучення зараз недоцільно. І поки локдаун не загрожує відпочинку за кордоном”, – сказав Кулеба.

Також він наголосив, що остаточне рішення з карантинними заходами буде колегіально приймати увесь склад Кабінету міністрів.

Окрім цього, очільник МЗС пояснив, чим відрізняються карантинні обмеження, які діяли під час локдауну навесні і ті, які можуть запровадити зараз.

“Навесні вірусу в країні ще не було, і завдання було в тому, щоб перекрити канали його можливого попадання на територію України. Тоді мало сенс закриття аеропортів і заборона на в’їзд іноземців. Зараз ситуація відрізняється. Вірус вже є всередині країни, як і у всіх інших країнах. Встановлювати заборону на в’їзд вважаю недоречним, і під час дискусій про локдаун буду відстоювати цю позицію”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, раніше очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що його відомство пропонуватиме впровадження жорстокого карантину з перших днів січня.