Речник Одеської ОВА Сергій Братчук каже, що в районі острова Зміїний завдяки діям українських військових загорівся російський корабель тилового забезпечення «Всеволод Бобров».

Завдяки діям наших військових моряків загорілося судно тилового забезпечення «Всеволод Бобров» – одне з найновіших у російському флоті. Кажуть, що чалапає до Севастополя, наразі ця інформація потребує уточнення, – сказав Братчук.

З”явилися перші подробиці втрати Росією хваленого Всеволода Боброва, передає Телеграмм-канал Труха

Судно перевозило на острів Зміїний підкріплення, зокрема зенітно-ракетні комплекси. Не доїхало – було підбито українським «Нептуном», після чого спалахнуло. Повідомляється, що корабель зараз буксують до Севастополя.

Як заявляли в Міноборони РФ, «Всеволод Бобров» має вдосконалені системи зв’язку та навігації, і здатний ефективно виконувати завдання у складі угруповань кораблів ВМФ. Ефективно виконав завдання, нічого не скажеш.

Додамо, що Схід України залишається найгарячішим напрямком війни. Українські захисники та захисниці героїчно боронять нашу державу та знищують загарбників, які без запрошення прийшли на територію України. Ворожі війська зазнають нищівних невдач у протистоянні зі Збройними Силами України.

Російські окупанти продовжують зазнавати втрат майже на всіх напрямках. Російсько-загарбницька армія продовжує здійснювати штурмові дії на кількох напрямках Донбасу, але жодного успіху не має.

Згідно з даними, ворог намагається продовжувати повномасштабну збройну агресію проти України та не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні.