полон

Військовослужбовці 101 окремої бригади охорони Генштабу ЗСУ та 8 окремого полку спецпризначення під час виконання бойового завдання з супроводу військових вантажів потрапила у засідку та полон.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу, передає Корупція.інфо

Колона української техніки під час здійснення доставки вантажів для військових, що ведуть бойові дії на Дебальцевському плацдармі, потрапила у засідку.

"Група супроводження під керівництвом лейтенанта Дмитра Кебеча прийняла бій, але після закінчення боєкомплекту та знищення їх бронетранспортера переважаючими силами противника, була захоплена у полон. За наявної інформації один з військових важкопоранений", – повідомили у прес-службі.

"Інформація російських та сепаратиських ЗМІ, щодо масової здачі у полон українських військових і захоплення вже 120 бійців за твердженнями прес-центру АТО не відповідає дійсності і є провокаційним "фейком" призначеним для провокування паніки", – наголосили у Генштабі.

Водночас бійці, що перебувають майже у Дебальцевому, повідомляють, що в Дебальцевому продовжується бій.

"Наразі стоїть чорний дим над Дебальцевим. Відбиваємо атаку російських військ і бойовиків", – сказав він.

"Нас тільки що накрили градами. Бють артилерією і мінами", – сказав він.

У нас лежить велика кількість "200", їх близько 17 чи 18 лбдей. Відвезти їх ми не можемо. Ми просили бойовиків, щоб їх відпустили, однак вони не пропускають і обстрілюють", – повідомив боєць.