Українці повинні зосередити максимальну увагу на дотриманні профілактичних заходів. Наразі не можна сказати, що Україна вийшла на пік захворюваності на коронавірусну інфекцію – кількість заражень буде зростати в тому випадку, якщо люди будуть недбало ставитися до рекомендацій влади.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми Ранок з Україною.

За його словами, українцям слід дуже серйозно поставитися до епідемічної ситуації в країні і не нехтувати карантинними заходами.

“Я вважаю, що це не пік захворюваності, кількість інфікованих буде збільшуватися, якщо ми не припинимо легковажно ставитися до правил і рекомендацій”, – зазначив міністр.

Крім того, глава МОЗ акцентував увагу на тому, що серед фахівців найбільш схильні до можливого зараження коронавірусною інфекцією медичні працівники. Як тільки в Україні з’явиться вакцина проти Covid-19, вони першими пройдуть процедуру вакцинації.

“Є групи ризику за професійною ознакою – це медичні працівники. Нам потрібно, щоб вони завжди були в строю, щоб вони могли виконувати свої обов’язки. На наших медпрацівників зараз велике навантаження і шалена відповідальність за життя людей. Тому вони перш за все повинні бути захищені”, – підкреслив Степанов.