Народний депутат від фракції "Батьківщина" Надія Савченко "ганьбить" Україну своїми заяви і негідна бути кандидатом у президенти. Про це заявив відомий художник і громадський діяч Сергій Поярков в ефірі "112 Україна", передає Корупція.Інфо

"Мене дратує, що Савченко вважає себе кандидатом у президенти. А що ти зробила для цього? Героїчно відсиділа? Так я хочу сказати, що у нас є хлопці, які рік сиділи в підвалі, вони не голодували – їх не годували, їм ламали пальці, вони не бачили жодного адвоката, і світ про них не знав, і родичі. Та ти на прогулянку сходила в порівнянні з ними! Ти десятої частини не бачила того, що бачили! Як ти себе ведеш? Ти ганьбиш зараз Україну!" – звернувся до нардепа Поярков.

За його словами, на риторику Савченко вплинув президент Росії Володимир Путін.

"Хто тебе зробив? Путін тебе зробив! Потім Порошенко (президент України Петро Порошенко. – Ред.) дав героя, Юля (лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. – Ред.) влаштувала в ПАРЄ… Ти що зробила? Що ти організувала? Чим ти керувала? Ти нічого не вмієш, крім як молоти язиком! Це прокурена порожнеча!" – вважає Поярков.

На закінчення своєї промови він звернувся до Савченко зі словами:

"Ти на себе в дзеркало подивись і заткнись, будь ласка!"

Як повідомлялось раніше, Савченко заявила, що Україна повинна "вибачатися за Донбас".