1111

Чоловікові не сподобалося, що напередодні ввечері на одній з АЗС жінка почала фотографувати його авто.


Так, чоловіки силоміць забрали її телефон, щоб видалити фотографії – і як каже жінка, навіть примушували на колінах просити вибачення.


Конфлікт стався на заправці неподалік Житомира. Як з'ясувалося згодом, військовий комісар Бородянського району Антон Шаповал разом зі своїм заступником поверталися з полігону. Чоловікам не сподобалося, що одна з відвідувачок АЗС знімає на телефон, як вони виходять з дорогого авто з військовими номерами. За словами Шаповала на зауваження жінка відреагувала агресивно: «ось такі як ви і розкрадають армію».


У поясненні військовій прокуратурі Шаповал зазначив, що таки забрав у жінки телефон, щоб видалити фотографії. Натомість потерпіла розповіла : чоловіки напідпитку пошкодили її авто і забрали від нього ключі. До того ж змусили стати на коліна і просити вибачення за фото. Більше того – ганялися за її сином, щоб відібрати телефон з фотографіями. На камеру жінка говорити відмовляється, вона досі в шоковому стані. До моменту прибуття міліції Шаповал зі своїм заступником поїхали c АЗС у бік Києва. Правоохоронці потерпілій викликали швидку – в момент суперечки один з чоловіків нібито вдарив жінку.


У Генштабі Збройних сил пообіцяли детально розібратися в інциденті.