Вона тиждень пролежала в комі у реанімації обласної дитячої лікарні. 8 травня дівчинка померла. Про це повідомили її родичі. Вони дякують усім, хто допомагав збирати кошти на лікування Надійки.

Нагадаємо, 30 квітня у Надії Пастух виявили пухлину головного мозку. Потрібна була операція, яку так і не встигли зробити, оскільки дитина була в комі. Як розповідала раніше інтернет-виданню “Терміново” родичка Олена Іванова, Надійці стало погано 29 квітня.

– Протягом дня вона погано себе почувала, – скаржилася на головний біль, рвоту. Думали, банальне отруєння їжею, – розповідає пані Іванова. – До вечора стан погіршувався , викликали швидку. У приймальному відділенні Тернопільської обласної дитячої лікарні теж схилялись до отруєння. Призначивши лікування, відправили маму з дитиною додому на дистанційне лікування, через ситуацію в країні з Covid-19. По дорозі дівчинка втратила свідомість і її знову терміново доставили в те ж приймальне відділення. Надійці надали невідкладну медичну допомогу. Прийшовши до тями, вона знову скаржилась на біль в голові і втому. Лікарі призначили МРТ і виявили пухлину. До ранку Надійці стало гірше, – вона впала в кому.

Операцію планували робити в Києві, розглядали Ужгород. На це, зі слів родичів, потрібно було до 10 000 доларів. Кошти почали збирати серед родини, знайомих, друзів та односельчан, відгукувалися небайдужі з соцмереж.

Усі молилися, щоб Надійка прокинулася, тоді можна буде її транспортувати на операцію. На жаль, цього не сталося…