На тридцять шостому році життя відійшов у засвіти начальник відділу культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації Олександр Коковін, передає Корупція.Інфо

Попри молодий вік, мешканця Тернопільщини поважали як видатного історика, краєзнавця, публіциста, справжнього патріота своєї країни, світлу і порядну людину.

Ймовірно, причиною смерті стала перенесена минулоріч складна операція, під час якої видалили злоякіснупухлину (остеогенну саркому). Рідні та друзі щиро вірили, що недуга відступає, втім, виявилося, що вона була сильнішою.

До багаточисленних заслуг Олександра Коковіна можна віднести безліч наукових розвідок за його авторства, опублікованих у наукових виданнях України та велику кількість публікації у місцевій Бережанській пресі. Він був членом правління Бережанської районної організації Товариства «Меморіал» ім. В.Стуса (2010), членом історичної комісії Наукового товариства ім. Т.Шевченка (2012), членом Львівського крайового товариства «Рідна школа» (2013), головою громадської організації «Бережанський Майдан» (2014).

Популярне: Курс долара рвонув угору, до чого готуватися гривні? Найгірші прогнози

Панахида за померлим відбудеться сьогодні о 20:00 год. за адресою: м.Бережани, вул.Львівська 64. Поховають його завтра. Щирі співчуття рідним…