На Тернопільщині знайшли мертвим у полі 15-річного хлопця, якого розшукували з 23 листопада.

Як повідомили в секторі комунікацій головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, сьогодні 15 грудня близько обіду в полі між селами Вівся та Золота Слобода Козівського району мисливці виявили тіло і повідомили про це в поліцію.

Правоохоронці встановили особу загиблого. Ним виявився безвісти зниклий 15-річний Віктор Груб’як із села Золота Слобода Козівського району. Під час поверхневого огляду на тілі неповнолітнього ознак насильницької смерті поліцейські не виявили.

Правоохоронці припускають, що хлопець, повертаючись додому, заблукав та пішов у напрямку Козівського цукрового заводу, а згодом міг заснути в полі й замерзнути. Остаточна причина смерті буде відома після проведення судово-медичної експертизи.

Нагадаємо, хлопець пішов з дому ввечері 21 листопада. Востаннє його бачили близько першої години ночі 22 листопада біля будинку культури сусіднього села Вівся.

До його пошуків були залучені водолази, сотні рятувальників та поліцейських. За інформацію, яка допомогла б встановити місцеперебування зниклого, навіть оголошували винагороду.