Народний депутат із фракції “Слуги народу” Михайло Ананченко став жертвою побиття в Сумах. Про це сам політик повідомив у соціальних мережах.

За його словами, все сталося в рідному для нього місті. “На мене біля під‘їзду здійснили напад двоє молодиків в балаклавах”, – заявив Ананченко. Депутат оприлюднив фотографію з наслідками побиття. На світлині видно, що політик перебуває, скоріш за все, в кареті швидкої медичної допомоги. Про характер і серйозність отриманих ушкоджень він нічого не повідомив.

Натомість нардеп пов’язав напад із політичною діяльністю. “Такі зухвалі дії я пов‘язую з моєю політичною діяльністю та з голосуванням на наступному пленарному тижні. Хочу заявити, щоб будь-які хуліганські та інші протиправні дії стосовно нашої команди не змінять політичного курсу партії”, – наголосив політик і додав, що сподівається на швидку та неупереджену реакцію правоохоронних органів.

Як повідомлялося, 11 грудня у Верховній Раді після засідання комітету з питань аграрної та земельної політики сталася бійка між громадськими активістами та депутатами. Представники націоналістичної “Свободи”, які були на засіданні в якості представників громадськості, почали битися з нардепами. Внаслідок цього народний депутат від “Слуги народу” Андрій Богданець опинився у лікарні з підозрою на струс мозку.