634215

Київський поліцейський Олексій Савкін вибачився за свої образи активістів Євромайдану.

Про це Савкін сказав в інтерв'ю "Цензору", передає Корупція.Інфо.

"У мене робота була прямо в центрі міста. І потім цей офіс закрився. І стало скрутно. І були емоції. Мені був 21, здається. Я не дуже цікавився політикою. Я за місяць до цього переїхав до Києва з майбутньою дружиною і ось залишився без роботи. Майдан не сприймався мною, як щось серйозне, це правда. Я все писав і робив перепост на емоціях. До того ж, ніхто не цікавився тим, що я пишу. У мене була тільки купка друзів в соцмережі. Я нікому не був цікавий. Я не замислювався, що хтось колись зверне на це увагу", — розповів він.

За словами Савкіна, у нього було нейтральне ставлення до Майдану."Чесно скажу, що стосується Майдану — у мене до нього нейтральне ставлення. Може, тому що я мало ним цікавився. Але коли в березні сталася окупація Криму — мабуть, тоді я став більш свідомим і відповідальним. Але знаєте, Майдан стояв, погодьтеся, за свободу слова. А тепер виходить, що Майдан виграв, і хто був "не з ними", той проти України. Але я завжди був за Україну. Я люблю Україну", — запевнив поліцейський.

Водночас Савкін визнав, що шкодує про те, що написав.

Не можна було так людей називати. Не в тому справа, що їх знайшли … Можливо, навіть добре, що їх знайшли, не знаю … Я про них забув зовсім .. А вибачатися треба, — сказав поліцейський.

Савкін також зазначив, що не буде видаляти скандальні твіт.

"Я за те, щоб ми всі були в "Твіттері" (поліцейські) і щоб народ міг нас бачити і спілкуватися. Ми повинні бути відкритими для народу. Я хочу публічно вибачитися. Я просто не знаю, як це все в 140 символів умістити. Але я думаю над цим", — додав Савкін.