Рятувальники закликають бути готовими до гірших новин.

Тисячі американців тікають, аби врятуватися від лісових пожеж у штаті Каліфорнія. Вогонь уже забрав два життя і знищив сотні будинків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Невелике місто Реддінг потерпає від вогню, пожежі впритул наблизилися до його західної частини, звідти масово виїжджають люди. На дорогах сотні машин утворюють затори. "Господи, всі панікують і намагаються забратися звідси", – кажуть люди. Тікати просто зі студії доводиться навіть ведучим місцевого телеканалу. "Ми маємо піти, бо тут стає надто небезпечно", – вибачаються вони.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупцяВогонь швидко поширюється через сильний вітер і суху погоду, він знищив уже більше сотні будинків. "Пошкоджено 55 будівель. Близько 5 тисяч будинків зараз під загрозою. Ми знаємо, що цифри ще зростатимуть, коли відправимо інспекційні групи до зони пожежі", – пояснив голова відділу пожежної охорони Кріс Ентоні. Із небезпечної зони виїжджають родинами – загалом свої домівки залишили понад 37 тисяч людей.

Дехто тільки в притулку з телевізійних новин дізнається, що втратив геть усе, тоді, як хтось приїжджає на власні очі побачити, що сталося з його домівкою. Вогонь уже забрав життя двох людей – загинули пожежники, які намагалися зупинити полум'я. Чи зможуть приборкати пожежу їхні колеги, наразі під питанням, адже за прогнозами, стовпчик термометра в Реддінгу ще кілька днів поспіль не опускатиметься нижче 40 градусів тепла.