Нардеп Дмитро Добкін замовив туристичний тур на 14 днів вартістю 135 000 євро (близько 3,8 млн грн — Ред.).

Така інформація потрапила у ЗМІ завдяки відео, яке виклав в Мережу ресурс TV Golos Naroda, передає Корупція Інфо

Журналістам вдалося зняти, як брат екс-глави Харківської ОДА читає під час засідання Ради смс-повідомлення від співробітниці фірми. Під час читання тексту нардеп прикривав рукою екран смартфона, однак на відео можна розглянути текст. З нього випливає, що вартість туру складає 135 тисяч євро. Відпочинок розрахований на 14 днів.

Отримавши підтвердження від агента, Дмитро зайшов за колону в сесійній залі з пляшкою води, де пробув якийсь час.

В електронній декларації Дмитра Добкіна за 2015 рік зазначено, що він отримав у дар від батька Марка Добкіна 10 млн грн. Депутат з дружиною також володіє двома квартирами в Харкові. У подружжя п'ять авто.

Також Добкін має у власності 11 наручних годинників, карабін Heym, його дружина Олена Добкіна – вісім наручних годинників, шубу з соболя, ювелірні вироби.

У нардепа у власності інвестиційні сертифікати пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду «Титул» на 19,6 млн грн.

Його дохід у 2015 році, згідно з декларацією, склав 66,4 тис. грн у вигляді зарплати за основним місцем роботи та 80,6 тис. грн коштів за виконання депутатських повноважень, 168 тис. грн склала компенсація вартості найму готельного номера. Він має 163 тис. грн і $20,4 тис. на рахунках в Приватбанку, а також 10 млн грн і $500 тис. готівкових коштів.