Сполучені штати Америки ввели санкції проти шістьох «депутатів» Держдуми РФ, обраних в окупованому Криму. Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів США.

Так, до списку санкцій включили екс-заступника «голови уряду» Криму Руслана Бальбека, а також «депутатів» Костянтина Бахарєва, Дмитра Бєліка, Андрія Козенка, Світлану Савченко і Павла Шпера, передає Корупція.Інфо

У повідомленні уточнюється, що відповідно до цього рішення, заморожені всі їхні активи, що знаходяться в американській юрисдикції, а громадянам США заборонено брати участь в операціях з ними.

У Мінфіні США вкотре наголосили, що США вважають незаконними вибори в Державну думу РФ, що відбулися у Криму, і не визнають їх.

«Дані санкції тісно координуються з ЄС, що підкреслює силу партнерства США-ЄС в збереженні тиску на Росію до тих пір, поки вона не почне поважати безпеку і суверенітет України. Казначейство США буде продовжувати карати осіб, причетних до анексії Росією Криму та її дестабілізуючої діяльності в Україні», – сказано у повідомленні Мінфіну США.

Нагадаємо, санкції ЄС проти «депутатів» Держдуми РФ, обраних в окупованому Криму набули чинності 9 листопада.