Телеканал СТБ, з яким співпрацював 30-річний Сергій Чибарь, повідомив, що він помер від інсульту.

Друзі і колеги шоумена вважають, що причиною послужив емоційний і фізичний надрив.  Вони повідомили виданню, що останні два роки Чибарь переживав з-за проблем з роботою на телебаченні. Закрили проект на СТБ, який він вів, а потім шоумен не міг знайти роботу. А мати учасника "МастерШеф" захворіла на рак.

Переможниця "МастерШеф-3" Ольга Мартиновська розповіла, що Чибарь раніше не раз лежав у лікарні, але не афішував свої проблеми зі здоров'ям. А суддя "МастерШеф" Тетяна Литвинова в Facebook повідомила, що місяць тому Сергій познайомив її з дружиною. При цьому вона зазначила, що він виглядав сумним.

Колеги Чибаря повідомляють, що його поховали ще два дні тому, але їх, як і учасників "МастерШефа", на похорон не запросили, тому про смерть стало відомо тільки 21 липня.

Сергій Чибарь народився 2 вересня 1985 року в місті Костянтинівка Донецької області. За освітою менеджер шоу-бізнесу, але за спеціальністю не працював. Став відомим після участі у кулінарному шоу "МастерШеф". Він дійшов до фіналу, але переможцем не став. Після цього він вів рубрику в передачі "Неймовірна правда про зірок" на телеканалі СТБ. У Києві він жив на Виноградарі. Там же працював бренд-шефом одного ресторану.