У понеділок, 10 лютого, волонтеру Марусі Звіробій, що загрожувала смертю президенту України, обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Сьогодні пранкер Джокер опублікував в Telegram переписку зі Звіробій, яку вів від імені нардепа від партії “Європейська солідарність” Ірини Геращенко.

“Поспілкувався з Марусею Звіробій від імені Ірини Геращенко. У Звіробій великі політичні амбіції.” Буду валити його (Зеленського) щодо відведення військ … я йому п @ дару покажу “. Але перше хоче підлікуватися, тому просить Ірину підлікувати її в Феофанії” , – написав пранкер.

При цьому в листуванні Звіробій зізнається, що у неї виразка шлунка.

26 жовтня 2019 року в Facebook Звіробій було опубліковано відео, на якому Звіробій і нардеп від “Європейської солідарності” Софія Федина погрожують і виражаються нецензурно стосовно президента України Володимира Зеленського в зв’язку з його розмовою з ветеранами в Золотому Луганської області.

“Товариш президент, таке враження, думає, що він безсмертний … Там випадково може вибухнути граната, там обстріли бувають випадково. Найкрасивіше, щоб це все сталося під час московських обстрілів, коли хтось знову в білій сорочці припреться на передову”, – сказала Федина.