Зупинилося серце відомого російського телеведучого і вченого.

Автор досліджень з питань кіномистецтва, кінознавець Анрі Вартанов помер на 89-му році життя. Про це повідомляється у п’ятницю, 31 травня, на сайті Спілки кінематографістів Росії.

“30 травня 2019 року на 89-му році життя після хвороби помер Анрі Суренович Вартанов – вчений, доктор філологічних наук, професор, кінознавець, телевізійний критик. З 1974 року завідувач сектором НДІ мистецтвознавства”, – йдеться в повідомленні.Анрі Вартанов народився в 1931 році в Тбілісі. Викладав на факультеті журналістики МДУ ім. Ломоносова. Автор досліджень з проблем функціонування засобів масової комунікації в соціумі. У різні роки вів на телебаченні цикли передач з питань кіно і фотографії. Публікувався в журналах “Мистецтво Кіно”, “Питання літератури”, “Літературний огляд”, “Театр”, “Мистецтво” та інших. 

Раніше повідомлялося, що легендарний російський актор залишився вдівцем, його дружина померла через 65 років щасливого шлюбу. Померла знаменита артистка і дружина актора Юрія Соломіна. Заслужений діяч мистецтв РФ, актриса і професор кафедри майстерності актора Училища імені Щепкіна пішла з життя ввечері 27 травня, але про її смерть стало відомо тільки через кілька днів. Народній артистці було 87 років.‡агрузка...