У мережі показали фотографії з місця кривавої трагедії, де невідомий порізав горло замредактора радіостанції “Ехо Москви” Тетяни Фельгенгауер, передає Корпція.Інфо

Популярне: “Вона вже 10 років сидить на них”: знайомий родини Зайцевих розповів інформацію про Олену і що відбувається в її сім’ї

Зокрема, як повідомляють ЗМІ, чоловік, який напав на журналістку не цілком адекватний.

Він заявляє, що журналістка «Ехо Москви» до нього домагалася, а він був змушений рятуватися від її залицянь.

Також в мережі з’явилося фото затримання чоловіка.

Як відомо, Тетяна Фельгенгауер в лікарні, за словами головного редактора “Ехо Москви” Олексія Венедиктова журналістка знаходиться в операційній.

Про це Венедиктов написав на своєму каналі в Telegram.

Разом з тим ведуча радіостанції «Ехо Москви» Ольга Бичкова розповіла про подробиці нападу. За її словами, чоловік блискавично ножем порізав колегу.

“Навколо були люди, які відразу її повели, викликали швидку, його скрутили, поклали на підлогу, він попутно порізав охоронця, ну і далі приїхала поліція. Близько півгодини тому посадили її в швидку  і відправили до лікарні”, – сказала вона.

Бичкова відзначила, що у її колеги ушкодження середньої тяжкості.

“Мені важко сказати, що він хотів, але людина цілеспрямовано йшла сюди з ножем для того, щоб зробити те, що він зробив”, – розповіла вона.

Невідомий увірвався до редакції «Ехо Москви» на Новому Арбаті і поранив ножем заступника головного редактора радіостанції Тетяну Фельгенгауер.