Апеляційний адміністративний суд у Львівській області дозволив Галицькій районній адміністрації демонтувати скандальні металеві конструкції з будинку на вул. Сербській, 3 у Львові, де знаходиться Львівська майстерня шоколаду. 
 
Про це розповіла юрист Галицької райадмінстрації Оксана Яремко.
 
«Ми подали апеляцію на рішення Галицького районного суду про скасування розпорядження Галицької районної адміністрації про демонтаж металевих конструкцій з будинку по вул. Сербській, 3. Вчора відбулось судове засідання і апеляційний суд задовольнив нашу скаргу. Тепер ми поновлюватимемо клопотання про демонтаж конструкцій із будинку», – розповіла Оскана Яремко.
 
Водночас представники Майстерні шоколаду, яка неправомірно встановила на будинку «шоколадні ванни», мають 20 днів на подання касаційної скарги до Вищого адміністративного суду. Оксана Яремко зазначила, що за цих умов процес демонтажу знову може бути призупинений.
 
Влітку 2013 року холдинг емоцій «!Фест» реконструював фасад будівлі у Львові на вулиці Сербській, 3, що є пам’яткою архітектури національного значення. На фасад помістили ванну, умивальники та ринви, по яких начебто має стікати шоколад. У місті заявили, що підприємці не представили жодних документів на це. Згодом, у вересні 2013 року, адміністративна комісія оштрафувала «!Фест» на понад 2,5 тис. грн.
 
На сесії Львівської міської ради 21 листопада депутати прийняли ухвалу, відповідно до якої металеві конструкції  – «шоколадні ванни» на пам'ятці архітектури на вул. Сербській у Львові, мають демонтувати до 5 грудня 2013 року. Згодом КП «Адміністративно-технічне управління» двічі пробувало демонтувати «ванни», але справу так і не довелось довести до кінця. У той же час «!Фест» подав позов до суду з вимогою скасувати рішення про демонтаж. Галицький районний суд задовольнив вимоги «!Фесту», на що Галицька райадміністрація Львова подала апеляцію.
 
 
Джерело: InLviv