Під час досудового розслідування Віктор Поліщук визнав свою вину і щиро розкаявся у скоєному

Мера волинського міста Устилуг Віктора Поліщука звільнили від кримінальної відповідальності за вчинення службового підроблення у зв'язку із дійовим каяттям, передає Корупція.Інфо

Досудове розслідування встановило, що 26 липня 2016 року Устилузька міська рада уклала договір підряду із фізичною особою-підприємцем на реконструкцію дитячого садка в селі Зоря Володимир-Волинського району.

Підприємець зобов'язався провести реконструкцію дитячого садка до кінця 2016 року, проте не виконав у повному обсязі свої зобов'язання, адже не встановив у дитячому садочку меблі на суму понад 33 тис. грн.

Попри це, наприкінці грудня 2016 року Устилузький міський голова вніс завідомо неправдиві відомості до акту приймання виконаних будівельних робіт, а також довідки про вартість виконаних будівельних робіт.

Відомості про вчинення посадовцем кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України, було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Міському голові оголосили про підозру у вчиненні цього злочину.

Під час досудового розслідування він визнав свою вину, щиро розкаявся у скоєному, підрядник же встановив у дитячому садочку обіцяні меблі.

Відтак, прокуратура звернулася до Володимир-Волинського міського суду з клопотанням про звільнення міського голови від кримінальної відповідальності у зв'язку із дієвим каяттям.

Рішенням суду клопотання прокуратури задовольнили.