Партія «Опозиційний блок» у 2016-2017 роках отримувала фінансування від фіктивних фірм, стверджується у розслідуванні журналістів програми «Джокери» на телеканалі ZIK., передає Корупція.Інфо


Згідно з офіційними звітами, юридичні особи фінансували «Оппоблок» набагато активніше, ніж фізичні. Так, компанія «Агротрейдмаркет» перерахувала 2,55 млн грн, «Полібудсервіс» – 1 млн грн, «Магден-плюс» – 1,1 млн грн, «Гіперіон мега» – 1 млн грн.

Журналісти стверджують, що за вказаними адресами фірм не знайшли жодної.


За словами аналітика антикорупційної організації Ейдос Сергія Адаменка, засновники цих фірм паралельно є засновниками десятків інших фірм зі статутними фондами до 1000 грн. Тобто ці компанії існують лише «на папері».

Популярне:“На свою ж Великодню службу йшов пішки”: Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через візит Порошенка

Автори розслідування припускають, що прихованими спонсорами «Оппоблока» можуть бути Віктор Медведчук, Дмитро Фірташ і Рінат Ахметов.

Політична партія «Опозиційний блок» — політична сила, яка утворилася шляхом об'єднання шістьох політичних партій для участі у позачергових виборах до Верховної ради України. Є прямим нащадком «Партії регіонів».

До «Опозиційного блоку» увійшли: «Партія розвитку України», партія «Центр» (керівник — Вадим Рабінович), «Нова політика», «Державний нейтралітет», «Україна — Вперед!» і «Трудова Україна».

До блоку долучилися лідери та учасники колишньої «Партії регіонів», яка після Євромайдану вже не виступала окремою політичною силою та не висувалась до парламенту 2014 року.