Нацполіція затримала на кордоні з Угорщиною групу злочинців, які входять в ОПГ "Торпеди". Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Ось це новина !!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

За його словами, виконавці злочинів, спрямованих на розпалювання ксенофобії, релігійної нетерпимості і міжнародних конфліктів, давно перебували в зоні уваги правоохоронців і звинувачувалися по ряду інших злочинів.

"Затримані виконавці та їх керівник – входять до групи впливу в минулому народних депутатів від Партії регіонів від Черкаської області – Володимира Олійника та Сергія Тулуба. Наслідком задокументований ланцюжок контактів злочинців із зазначеними персонами, нині перебувають в Російській Федерації, а також з рядом керівників партії" опозиційний блок ", що знаходяться в Україні. Слідчі дії тривають", – заявив Аваков.

Раніше Аваков заявив про затримання в Україні групи злочинців під час підготовки теракту на кордоні з Україною.

Він повідомив, що злочинці орудували зокрема, в Чернівцях, де в ніч на 19.11.2016 була сплюндрована Центральна єврейська синагога (на головний фасад нанесена антисемітська напис); в місті Умань, де 21.12.2016 зловмисники проникли на могилу рабі Нахмана і кинули голову свині з вирізаною свастикою; в місті Львів, де 30.06.2017 зловмисники спробували підпалити синагогу.

Крім того, серед доведених злочинів на рахунку цього ОЗУ – в місті Київ, де 8.06.2017 зловмисники кинули гранату в посольство США; в місті Луцьк, де 10.07.2017 зловмисники кинули вибуховий пристрій в консульство Польщі; в Києві, де 24.08.2017 в День Незалежності була кинута граната на вул.Грушевського та були поранені рідні Героя України Валерія Чібінеева; в Києві на вул. Курбаса, де в той же день гранатами був підірваний пам'ятник учасникам бойових дій. З останніх подій – в місті Умань, де 21.09.2017 була кинута граната, від якої постраждали громадяни Ізраїлю.