Представники "Партії регіонів" хочуть профінансувати фільм для популяризації одного з бійців АТО, якого будуть використовувати для розкрутки політичного проекту, написав у Facebook позафракційний нардеп Борислав Береза.

"Поінформовані люди розповіли, що в ригівській тусовці дозрів один цікавий проект. 

Вони вирішили зняти кіно. Про війну. І взяти реального АТОшника у головні герої. І нехай він зіграє сам себе. Або хтось зіграє його. Але щоб один в один. А потім робити з нього героя. Народ хоче кумирів. Ось їм і запропонують", – розповів він.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

 Нардеп додав, що автори ідеї взяли до уваги досвід із позафракційним нардепом Надією Савченко. 

"Герой потім поведе за собою на вибори партію. І народу його впарять як патріота, який дбає про долю країни. Партію він поведе з тих, кого вважатимуть за потрібне інвестори фільму. І у багатьох із кандидатів будуть мужні обличчя, красива біографія та полум'яні промови. А найцікавіше, що і АТОшник ніби розуміє суть ригів, але йому все так набридло, перспектив він не бачить, і подумав він, що "треба якось влаштовуватися в житті". А тут йому запропонували його життя "влаштувати". І він, мабуть, "поплив". Тож готуйтеся до появи нового кумира", – попередив Береза.

Він зазначив, що тестування кандидата в медіа вже пройшло успішно, і пообіцяв пізніше надати подробиці задуму регіоналів "з іменами та фотографіями". 

Зазначимо, у трьох виборчих кампаніях майбутнього 2019 року (весна – президентські вибори, осінь – парламентські і місцеві вибори) політпроекти, утворені на основі колишньої Партії регіонів, орієнтуватимуться на тих, хто не може влаштуватися у сучасному житті й не бачить себе в майбутньому.

В цьому їхня риторика буде подібна до кампанії Дональда Трампа, зазначив  політичний експерт Володимир Цибулько.

На його думку, саме з такого типу аудиторією, але вже в Україні, й працюватимуть на прийдешніх виборах представники проросійських сил:

"Вони, апелюючи до "русского міра", до "русскіх людей", і цих всяких комуно-православних дивних не поєднуваних поєднань, звертаються до людей, які зорієнтовані в минуле. Які не бачать себе ні в нинішньому, ні в майбутньому. І таких людей дуже багато. Україна – дуже провінційна країна".