Навколо нового сезону танцювального шоу – одні загадки.

Спочатку Ольга Фреймут опублікувала на своїй сторінці в соцмережі знімок в танцювальному залі з хореографом Яною Заєць, а потім, Наталя Могилевська заявила про своє бажання знову повернутися на паркет.

Раніше продюсери шоу заявляли, що телеглядачів чекає багато сюрпризів, серед яких – нові зіркові учасники, а також – оновлена ​​трійка суддей.

Але, як повідомляє видання КП в Україні, в суддівську трійку увійдуть все ті ж люди – Влад Яма та українська прима-балерина Катерина Кухар. А ось ім'я третього зіркового судді продюсери проекту тримають в секреті. Відомо лише, що це буде суддя зі світовим ім'ям і великим досвідом в танцювальній сфері.

«У новому сезоні від мене можна чекати більше правди. Мені, як і в минулому році, важливо донести учасникам об'єктивну оцінку їх танців. Ми всі розуміємо, наскільки проект складний фізично і морально. Думаю, учасники при будь-яких обставинах зуміють прислухатися до думок суддів і критики, так як це невід'ємна частина проекту. Також, на мою думку, в цьому сезоні зіркам потрібно буде танцювати на частку краще, ніж це робили минулі учасники, які задали певну планку. І вона – досить висока. У цьому сезоні знижувати її не хочеться. А так, я буду все тим же Владом Ямою з бородою і стовідсотковим зором, тому буду уважно дивитися на стопи, коліна і на стегна, а також – в очі. Ну і, звичайно, буду хвалити і робити компліменти тим парам, які будуть справлятися з поставленими завданнями і дивувати не тільки себе, але і своїх фанатів і суддів. У минулих сезонах у деяких це навіть дуже добре виходило», – зазначив Влад Яма.

А Катерина Кухар розповіла, що її оцінки будуть залежати від того, як будуть танцювати учасники.

«У цьому проекті я завжди і беззастережно на боці глядача, який повинен отримати задоволення від красивого танцю і головного танцювального шоу країни, – говорить Катерина Кухар. – Коли танець красивий, коли вся країна бачить розвиток і прогрес від ефіру до ефіру, я готова нескінченно говорити компліменти парі. Трапляється, навіть коли бачу, що людина дуже старається і у неї не виходить з якихось причин, я можу її спочатку і підтримати. Наприклад, як було у випадку з Дмитром Комаровим, коли я йому подарувала червону троянду. І навпаки, якщо бачу, що у людини є всі дані, але вона не допрацювала, я не промовчу і видам порцію критики».