Yaresko

Тарифи на комунальні послуги в Україні будуть підвищуватися і надалі. Це хоч і болісний, але необхідний на даний момент крок. Про це заявила глава Міністерства фінансів Наталія Яресько в інтерв'ю «Українській правді».

Міністр підкреслила, що тарифи будуть регулярно переглядатися. Дефіцит «Нафтогазу» зріс, і Міністерство фінансів не буде його фінансувати, оскільки «закону треба дотримуватися». 

Яресько пояснила, що «ми йдемо до паритетних ринкових цін на газ і збільшення дотацій людям, які цього потребують. Тому … в наступному році будуть потрібні додаткові витрати на соціальну сферу, тому що ми всі розуміємо, що тарифи будуть підвищуватися далі – і вони повинні, адже це правильний економічний підхід».

Глава Міністерства фінансів зазначила, що цей крок буде болісним, але «не менш боляче платити «Нафтогазу» дотації – лише 110 млрд в 2014 році, які створюють інфляцію, які знищують нашу енергетичну незалежність, нашу енергетичну ефективність, тому що ніхто не знає, за що ми платимо і куди.» Нові тарифи ЖКГ: наскільки дорожче стане вмитися, випрати білизну і зварити борщ

 

 

 

 

 

Правильний підхід, на її думку – це перейти до ринкових цін на тарифи, але одночасно правильно застосувати систему субсидій і дотацій для тих, кому вони дійсно потрібні.

Раніше згадувалося, що з 1 квітня, в Україні набувають чинності нові комунальні тарифи. Тепер у новому опалювальному сезоні комунальні послуги подорожчають на 87%.

 

Джерело: Корупція.Інфо