Той факт, що справи загиблих на Майдані під час Революції гідності, до сих пір не розкриті говорить на користь того, що поточна влада співпрацює з колишньою. Про це заявив один з найвідоміших і найскандальніших журналістів України Дмитро Гордон, передає Корупція.Інфо.

«Я дивлюся на кадри [з Революції гідності] – і у мене серце калатає, наче це було вчора. У центрі Києва в беззбройних людей, які прикриваються дерев'яними щитами, стріляють, як в куріпок. Мені дуже соромно за свою країну, за свою державу, яка протягом чотирьох років не спромоглося назвати тих, хто це зробив. Чотири роки минуло, і жодна собака в країні, жоден державний муж не знайшовся, який би сказав: «У ці дні людей вбивали такі-то за наказом таких-то», – сказав Гордон.

Популярне: "За базар треба відповідати": Скандал між Супрун і Москалем набирає обертів. Що заявив губернатор

Під час ефіру на телеканалі NewsOne Дмитро підкреслив, що це свідчить про повну недієздатність держави і байдужого ставлення до її громадян.

«Це повна неповага до пам'яті тих, хто загинув. А гинули там святі люди. Гинуть завжди святі, користуються цим завжди негідники. Це завжди відбувається, це і сталося в нашому випадку. Одні загинули, а інші крадуть гроші досі, вже чотири роки. Ось і вся історія Революції гідності, якщо бути коротким », – зазначив журналіст.

Він підкреслив, що «стоять на Майдані одні, гинуть одні, а наверх виносить г*вно, яке там виявляється невідомо як».

Гордон вважає, що владі необхідно терміново розібратися з вирішенням цього питання, інакше їх звинуватять у змові з колишньою владою.

«У мене таке враження, що ті, хто сьогодні при владі, в змові з тими, хто був при владі тоді. І ця змова триває досі. У мене немає іншого пояснення », – заявив журналіст.