На виборах Президента України в 2019 році українцям запропонують дві реальні кандидатури – Порошенко і Тимошенко, всі інші будуть імітувати бурхливий процес, але при цьому залишатися технічними кандидатами зазначених осіб.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав політолог Олексій Рожнов.

"Вибори нові – особи старі. Остання соціологія показує, що найбільшим рівнем довіри серед українців користуються ті потенційні кандидати в президенти, які зараз не мають відношення до влади. Це і Вакарчук, і Зеленський і Рабинович, і Гриценко.

Останній примітний тим, що ставлення до влади він таки мав і не раз, в тому числі працював довгий час в уряді, спілкуючись і з Тимошенко, і з Януковичем і звичайно ж, з Порошенком.

Сьогодні Гриценко і Тимошенко товчуться на одному електоральному полі з однією відмінністю в тому, що крім Заходу, Тимошенко готова підтримати і Схід, а ось Гриценко ні. І якщо вірити, що Банкова зробила Гриценко своїм технічним кандидатом для того, щоб він відтягнув голоси від Тимошенко і дав «зелене світло» Порошенку до другого туру – все логічно ", – вважає Рожнов.

Про приховані домовленості між Порошенком і Гриценко свідчить і риторика останнього – він дуже акуратно вибирає теми, щоб не затьмарити публічну активність нинішнього Президента, зазначив політолог.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

"Публічна риторика Гриценко, як мені бачиться, чітко обмежена окремими суспільно важливими темами, що може свідчити про його обережність, щоб не зайти« на передвиборне поле » самого Порошенка. Тому, як би українці не сподівалися на зміни за рахунок нових виборів, вірити в ілюзію не варто. Якщо закрити очі на технічних кандидатів, реальний вибір доведеться таки зробити між Тимошенко і Порошенко ", – констатував політолог.

До прикладу, раніше Гриценко заявляв : Наша країна вже "наїлася" усіляких небезпечних експериментів.

А особливо, якщо ці експерименти пов’язані зі зміною самої системи влади для того, щоб задовольнити чийсь приватний або корпоративний інтерес, як, наприклад, передати більше повноважень парламенту. Відтак, виникає запитання, де той парламент зараз, чому він не працює для країни, яка опинилася в кризі?» – зауважив Анатолій Гриценко 

Нагадаємо, раніше у політичному проекті Михайла Саакашвілі «Рух нових сил» раптом синхронно почали знижувати електоральні рейтинги екс-міністра оборони Анатолія Гриценка. Зокрема, днями проти Гриценка як потенційного претендента на пост глави держави на своїй сторінці в Facebook виступила громадський діяч і представник Рух нових сил Ліза Богуцька.

Богуцька є одним із ймовірних кандидатів у президенти і розкритикувала появу в списках праймеріз прізвища Гриценка, а також його участь у виборах-2019.