У Львові затримали одного з керівників обласного управління водних ресурсів за організацію схеми «відкатів».

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Корупційну «схему» викрили оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області, слідчі слідчого управління обласної поліції під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури.

За даними слідства, до організації «схеми» причетний один із керівників Львівського обласного управління водних ресурсів (Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну) Держводагентства України. За безперешкодне перерахування коштів по виконаних роботах підприємці повинні були надати посадовцю певну суму «відкату».

Так, за перерахування коштів за проведення ремонтно-будівельних робіт з відновлення перепаду на річці Недільнянка та постачання щебеню посадовець вимагав від місцевого підприємець неправомірну вигоду – 12 % від загальної вартості робіт.

Сьогодні, 4 січня, поліцейські затримали одного з керівників обласного управління водних ресурсів затримали під час одержання другої частини «відкату» – 10 тисяч гривень. Наприкінці грудня було задокументовано отримання посадовцем ще 10 тисяч гривень.

Наразі він затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Проводяться санкціоновані обшуки. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.