В екскерівника Головного управління протидії економічним правопорушенням ДФС Романа Неговелова, спійманого на хабарі в 200 тисяч доларів, знайшли елітну нерухомість.

Про багатства звільненого податківця та колишнього топового СБУшника розповіли журналісти програми “Наші гроші”. За їхніми даними, нерухомість записана на батьків Неговелова.

Розслідувачі нагадали, що Неговелов через кілька днів після затримання вийшов на свободу за 3 мільйони гривень застави. Того ж дня його звільнили з податкової, офіційно – за власним бажанням.

При цьому податківцем він на той момент був всього 2 місяці. У Службі безпеки України Неговелов раніше працював більше 10 років: спочатку в Київському главку, потім в економічній контррозвідці. Він очолював відділ, який займається охороною здоров’я.

За даними журналістів, Неговелов живе в Києві в елітному ЖК “Новопечерські липки”. На його батька оформлені:

  • квартира на 100 квадратів;
  • два паркомісця та офіс.

“Ринкова ціна всього разом – під мільйон доларів, а це приблизно 5 хабарів, які так зіпсували п’ятничний вечір Неговелову-молодшому”, – йдеться в розслідуванні (чиновника спіймали “на гарячому” під час передачі 100 тисяч доларів. Загальна сума хабаря – 200 тисяч).

Крім того, “Наші гроші” заявили, на батька колишнього податківця записані:

  • земельна ділянка біля Конча-Заспи, де будується дім у стилі хай-тек;
  • автомобіль Infiniti Q70, на якому нібито їздить сам Роман Неговелов.

Мама Неговелова водночас володіє квартирою в ЖК “Французький квартал” у центрі Києва. Крім того, в 2016 році вона стала інвесторкою ЖК “Автограф”, ще через рік – вклалася в новобудову на Печерську.

Журналісти зазначили, що коли сім’я купувала квартири, батько Неговелова вже був пенсіонером і працював в “Укртелекомі”. Мама колишнього СБУшника – вчителька.

Нагадаємо, у 2018 році в компанії “DIAVITA” заявили, що тодішні представники контррозвідки СБУ – Микола Беззубенко та Роман Неговелов – прийшли в їхній офіс і нібито вимагали хабар у розмірі 250 тисяч доларів за право брати участь у тендері.