гпу

Генеральна прокуратура України з'ясовує, кому команда президента-втікача Віктора Януковича продала два стратегічні бомбардувальники ТУ-95 МС, здатних нести ядерну зброю

Про це стало відомо з ухвали Печерського райсуду Києва, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, передає Корупція.Інфо з посиланням на Перша інстанція.Повідомляється, що ГПУ отримала дозвіл суду на обшуки всіх приміщень і майданчиків концерну "Укроборонпром", держпідприємства "Миколаївський авіаремонтний завод "НАРП", а також доступ до документації, що знаходиться в Центрі обліку надлишкового військового майна Збройних Сил України.

Санкція надана в рамках розслідування кримінального злочину, пов'язаного з незаконним відчуженням майна Міноборони – літаків ТУ-95МС 1987 випуску (заводські номери +100211732386 і 1000212733144).

Прокуратура разом з літаками шукає їх комплектуючі, техдокументацію та інші документи, пов'язані з реалізацією, оглядом, оцінкою, ремонтом, розукомплектуванням, зберіганням, оплатою послуг і транспортуванням зазначених літаків.

За попередньою інформацією, літаки могли бути реалізовані в другій половині 2013 року – січні 2014 року. На це вказує датування документів, якими цікавиться прокуратура.