Нардеп від президентської фракції “Слуга народу” Олена Мошенець потрапила в грандіозний скандал.

В ефірі телеканалу “Наш” вона заявила, що не виключає, що коронавірус – це один з різновидів біологічної зброї.

“Я не думаю, що це моя власна таку думку. Але це думка з одного з документальних фільмів. Я не пам’ятаю, хто це сказав, але суть зводилася до того. Це було після Другої Світової війни. Один з лідерів – може, це був Черчілль, може, це був Трумен – коли спілкувалися зі Сталіним, вони говорили про те, що насправді все лежить навколо визначення “демократія”. Але ми не будемо пояснювати Сталіну, що означає демократія і в чому різниця комуністичного і капіталістичного підходу до цього поняття. .. Чим далі, тим більше ми розуміємо, що різниця ідеологічно в цих підходах. І всі війни вибудовуються навколо ідеології … Змушена констатувати, що холодна війна з погрозами ядерною зброєю переходить (або перейшла) до біологічної зброї. Це для мене найгірше. Я б сказала, що зараз Китай вийшов на першу лінію “, – заявила Мошенець.

На уточнююче питання, чи вважає вона коронавірус різновидом біологічної зброї, Мошенець відповіла, що розглядає таку можливість.

“Я розглядаю таку можливість, що це може бути однією з різновидів біологічної зброї. Про біологічну зброю, як і про ядерну зброю, мова йде вже багато десятиліть. Насправді ця зброя набагато гірша, ніж ядерна. Якщо ядерні боєголовки ми можемо порахувати – скільки їх, де і в яких країнах, то про те, що відбувається в лабораторіях і як це може вплинути на світову кон’юнктуру в майбутньому і подальші дії, тут сказати складніше. Коронавірус може бути хорошим прикладом того, як це може бути. Навіть без ядерної зброї “, – сказала нардеп.

Відзначимо, раніше ми писали про те, що президент України під час традиційної селекторної наради з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 наголосив, що уряд має бути готовий до початку вакцинації в усіх питаннях.

«Першими мають бути вакциновані медпрацівники, військові, люди літнього віку, оскільки вони – в основній групі ризику. Знаю, що Міністерство охорони здоров’я активно готується до підписання перших контрактів. Люди повинні знати чітко, коли починається вакцинація, як вона відбуватиметься, і знати, що держава про них піклуватиметься. Вакцинація – це виклик для всього світу, і скрізь, у кожній країні уряди зустрічаються з новими викликами. Ми повинні насамперед думати про людей», – зазначив Глава держави.

Нагадаємо, що неоднозначні заяви про походження коронавірусу раніше озвучували її колеги по фракції Юрій Камельчук і Ольга Василевська-Смаглюк.

Зокрема, нардеп Камельчук назвав коронавірус «вигаданою хворобою» і виступив проти масової вакцинації, а Василевська-Смаглюк вважає коронавірус «маркетинговим ходом».