тетер

Народний депутат України Андрій Тетерук вибачився за те, що вдарив скляною пляшкою народного депутата Олександру Кужель. Відповідний пост з вибаченнями був розміщений на його сторінці в соцмережі. Проте незабаром він зник зі сторінки.

Новину повідомляють українські ЗМІ, передає Корупція Інфо.

«Хід подій буває жахливо непередбачуваним. Під час спілкування з Олександрою Кужель випадково стався конфлікт, за який публічно приношу свої вибачення. Повірте, незважаючи на емоції, які сьогодні вирують, я щиро каюся», – текст такого змісту був розміщений на сторінці в соцмережі нардепа.

Проте вночі він зник зі сторінки, з яких причин – невідомо. Можливо, таким чином Тетерук повідомив про зміну своєї позиції щодо інциденту з Кужель – тепер він не розкаюється в цьому. Інший варіант – текст прибрав не він. 

Фракція "Батьківщина" оприлюднила заяву з вимогою від Генеральної прокуратури негайно подати в Раду подання про позбавлення Тетерук депутатської недоторканності та заарештувати його.

"Ми вважаємо, що фракція" Народний фронт ", яка провела негідника у Верховну Раду, повинна позбавити його депутатського мандата. І поки ця людина залишається народним депутатом, ми як фракція" Батьківщина "не вважаємо можливим брати участь у засіданнях Верховної Ради", – йдеться у заяві.

Нагадаємо, правоохоронні органи підтверджують готовність народного депутата Андрія Тетерука співпрацювати зі слідством за фактом його конфлікту з Олександрою Кужель.