На Вербну неділю, 1 квітня,  не стало видатного українського громадського діяча та журналіста Григорія Бурбези. Його життя обірвалося на 60 році життя, передає Корупція.Інфо

Григорій Бурбеза – журналіст із Тернополя, народився 17 вересня 1959 року. Закінчив Київський педагогічний інститут іноземних мов.

Бурбеза був депутатом Тернопільської міської ради 3-х скликань. З 2005 року – директор ТОВ "Експрес-Інформ". Член Ради директорів Української асоціації видавців преси (2001-2005), пізніше працював керівником Тернопільської філії медіакорпорації "РІА". Співзасновник і один з керівників Тернопільської осередку Української скаутської організації "Пласт" (1990), редактор пластунських видань "Цвіт України", "Пластовий шлях", "Команда", "Форум".

Українці, які знали Григорія Бурбезу, сумують.

"Життя жорстоке. Не могли повірити, коли дізналися. Залишаться тільки спогади про чудові хвилини, проведені разом з тобою, завжди повним нових ідей, інтелектуалом, патріотом, щирою і прекрасною людиною. Завжди будемо пам'ятати тебе, Григорію!" – написав у Facebook Олег Пастухов.

Багато хто відзначає, що почуття гумору Григорія допомагало їм у житті.

Популярне: "На стадіоні був присутнім Петро Порошенко": Під час матчу Маріуполь-Динамо пролунав вибух

"Ти пішов від нас молодим і життєрадісним і здоровим… Світ був веселішим й світлішим з тобою: коли мені було сумно і темно, я згадував про твій оптимізм та позитив, і я знав, що все буде добре. І звичайно ж ти не міг вибрати інший день, крім дня жартів і сміху. Це ж твій день року. Тільки ти змусив мене лити сльози в цей день. Але це таке… Спочивай у радості й веселощах. До зустрічі", – написав приятель журналіста.