Глава Офісу президента прийняв відставку свого радника Ігоря Уманського.

Про це він написав у Facebook в п’ятницю, 27 листопада, розповівши також про нульову толерантність до корупції.

“Сьогодні я зустрівся зі своїм колишнім радником Ігорем Уманським. Сказав йому наступне. У нас нульова толерантність до корупції – це неодноразово повторював президент Володимир Зеленський, і це базова цінність внутрішньої культури нашої команди”, – написав Єрмак.

Сьогодні я мав зустріч зі своїм колишнім радником Ігорем Уманським. Сказав йому наступне.

У нас нульова толерантність…

Опубліковано Андрієм Єрмаком Пʼятниця, 27 листопада 2020 р.

Він зазначив, що вважає “неправильним приймати заяву про відставку не від нього особисто, а прочитати про це в інтернеті”.

“Якби я не покладав на його досвід і аналітичні здібності великі надії в контексті подолання корупції в Україні, то не покликав би приєднатися до команди Офісу в якості мого радника”, – зазначив Єрмак.

За словами глави ОП, в Уманського було достатньо можливостей передати правоохоронцям будь-які аналітичні матеріали.

“Вважаю, що для нього були створені всі можливості, щоб донести будь-яку необхідну інформацію до керівництва держави, в Уряд і правоохоронну систему. І якщо цього не вдалося зробити, то точно не через нас”, – написав Єрмак.

Нагадаємо, що Уманський був призначений на пост глави Мінфіну 4 березня 2020 року, а 30 березня Верховна Рада звільнила його з цієї посади.

Керівник Офісу президента 22 квітня 2020 року повідомив, що звільнений з посади міністра фінансів Уманський призначений його офіційним радником, він буде займатися ситуаціями з можливою корупцією в митних і податкових органах.

12 листопада Уманський повідомив, що подав у відставку з посади радника глави Офісу президента.

Уманський обіймав посаду першого заступника міністра фінансів – в 2008-2010 рр. в команді Віктора Пинзеника, після звільнення якого виконував обов’язки міністра, і в 2014-2015 рр. в команді міністра Наталії Яресько.