У Запоріжжя 19 липня привезли тіло українця, убитого у Туреччині росіянином.

Доправили тіло літаком авіакомпанії "Роза Вітрів".

"Це був не спеціальний борт, а пасажирський літак, що виконував рейс "Запоріжжя – Анталія". Для того, щоб перевезти труну із загиблим, уповноважені працівники спецслужб країни, в якій сталася трагедія, видають свідоцтво про смерть, довідку про те, що ні в тілі загиблого, ні у труні немає заборонених речовин. Далі тіло бальзамували згідно з нормами. Тобто люди, які оформлювали документи і відправляли тіло, брали на себе відповідальність", – повідомили на запорізькій митниці.

Труну з тілом загиблого привезли до митного складу після того, як усі пасажири залишили літак. Родичі Андрія Сови від самого ранку приїхали в аеропорт. Найближчим часом вони проведуть похорон чоловіка.

 

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Як повідомлялося, 57-річний житель Запорізької області Андрій Сова встиг лише один день відпочити на турецькому курорті Аланья. Вони з дружиною прилетіли туди із Запоріжжя 6 липня.

А 7 липня, під час трансляції у кафе готелю футбольного матчу, де збірна Росії програла Хорватії, він посварився з 30-річним росіянином Андрієм Похвальним. Російський уболівальник ударив українця, той впав і сильно вдарився головою.