У центрі Москви загинув 17-річний син заступника міністра транспорту і дорожньої інфраструктури Підмосков'я Олега Бурцева.

Тіло юнака виявили на козирку 16-поверхового будинку на вулиці Червоного Маяка, повідомляє РЕН ТВ. За інформацією очевидців, молодий чоловік зірвався з даху на очах у свого друга.

Травми, отримані під час падіння, виявилися несумісними з життям – такий вердикт винесли медики, що прибули на місце події. Що стало причиною смерті Григорія Бурцева зараз встановлюють співробітники правоохоронних органів. За деякими даними нещасний випадок міг статися в момент, коли хлопець робив селфі.Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У районній групі соціальної мережі вже з'явилися перші повідомлення, залишені очевидцями. "Він помер! Я своїми очима бачила з татом як забирають труп. Мені дуже страшно стало і шкода його", – написала одна з користувачів.

За інформацією ЗМІ, незадовго до загибелі хлопець залишив повідомлення на своїй сторінці в соціальній мережі.

"Боюся, що розпухле тіло моє в морзі буде гвалтувати світ", – написав він, супроводивши запис страшним зображенням.

За словами друзів, молодий чоловік нерідко озвучував при оточуючих свої похмурі думки, проте вони не надавали їм занадто серйозного значення і не бачили приводу для занепокоєння.‡агрузка...