Сезон відпусток у розпалі: у народних депутатів та лідерів фракцій ще два тижні законних канікул. Тому вони не соромляться викладати у соцмережі світлини з відпочинку

А от про відпочинок Юлії Тимошенко немає жодної офіційної інформації. Лідерка “Батьківщини” кілька тижнів ігнорує запрошення на телеефірі і не з’являється на екранах телевізорів. Користувачі соцмереж навіть запустили хештег #ДеЮля.

Відомо, що Тимошенко полюбляє красиво відпочивати. Приміром, в 2011 році екс-прем’єрка кілька тижнів провела в Іспанії, де орендувала розкішні апартаменти. Доба відпочинку на цій віллі коштувала 7 тисяч євро. Відтак за два тижні Тимошенко виклала близько 100 тисяч євро.

За інформацією політолога Тараса Чорновіла, зараз лідерка “Батьківщини” відпочиває на дачі грецького мільярдера Віктораса Рестіса.

"Вони працюють, а ВОНА відпочиває. Вони – це політ-технологи, іміджмейкери, тисячі рекламних бордів, урешті-решт. Десь так можна перефразувати колишній рекламний слоган Тимошенко ("Вони зраджують, а ВОНА працює").

"Жуля Володимирівна поки в Україні ніяк не засвітилася, з чого можна робити висновок, що ще не повернулася. А от щодо дати від'їзду, то вона відома більш точно – 25 липня. тоді її разом зі супроводжуючою особою востаннє бачили в Україні. Звідкись появилася інформація, що полетіла в Барселону зустрічатися з Коломойським (чому не з Онищенком?). Я тоді ще був у відпустці, тому перевірити ці повідомлення, окрім самого факту відльоту, не зміг. Але зустрічі з Коломойським чи іншими українськими олігархами довготривалими не бувають: день-два й гуляйте тітко до дому – вибори готувати, наші гроші відробляти, – заявиви політолог.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Також він додав, що Тимошенко  "вигулькнула вже в іншій частині Середземномор'я, а саме в Греції. Спершу була помічена на якійсь елітній яхті, а потім уже ніби на одній із вілл грецького мільярдера Віктора Рестіса. До нього Жуля Тимошенко вже літала кілька місяців тому, я про це детально писав. Можу добавити хіба, що Рестіс відомий не лише як підприємець, але й як фінансовий шахрай.

Не знаю, чи відпочивала леді Ю на доргій віллі Рестіса як персональний партнер і друг, чи винаймала її за дуже високу вартість. Але вона згідно українського антикорупційного законодавства зобов'язана відзвітуватися про вартість своїх безперервних вояжів за кордоном.