Скандальний український прокурор Назар Холодницький може відскіпатися лише легким переляком, передає Корупція.Інфо

Про це розповів народний депутат Сергій Лещенко у своєму відеоблозі.

Політик стверджує, що справу прокурора-шахрая, який допомагав обвинуваченим в корупції чиновникам і депутатам, розглядалося комісією прокурорів, яка повністю контролюється ні ким іншим, як Юрієм Луценком. Не дивлячись на те, що згідно із законом така комісія повинна бути незалежною, в реальному житті усе по іншому.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

Лещенко уточнив, що заступником у такій комісії став екс-депутат «Самооборони» Віктор Шемчук, який за словами Сергія, є «очима і руками» Луценко. У проекті рішення, зробленому цими особами йдеться про те, що Холодницькому не можна заборонити працювати в органах прокуртури.

«Вони зробили висновок, що закон про прокуратуру дозволяє лише накласти на Холодницького дисциплінарне стягнення. А це догана або заборона, протягом року переводитися на вищі посади. Це насмішка, а не покарання для Холодницького, як людини, яка поставила особисті інтереси вище ідеї боротьби з корупцією, заради якої його вибирали на конкурсі і створювали особливі умови незалежності від Генеральної прокуратури »,– сказав Сергій Лещенко.

Народний обранець додав, що в законі чітко прописана норма, яка дає можливість за «дисциплінарний проступок, який має характер грубого порушення» не тільки накладати на порушника дисциплінарне стягнення, але і позбавляти його можливості перебування на посаді прокурора. Ось тільки чомусь комісія вирішила, що розголошення слідчої таємниці та попередження осіб, у яких повинні були проводитися обшуки, не є грубим проступком.