Дружина заступника голови фракції "Блок Петра Порошенка" Сергія Березенка Уляна відкрила елітний дитячий садок у режимному будинку відпочинку Державного управління справами у Конча-Заспі. 

Про це повідомляють журналісти Bihus.info.

Дитсадок "Кідсвуд" працює без ліцензії, а за оренду понад 500 кв. м держструктурам сплачується лише 42,5 тис. грн/міс. За ринковими цінами, на цю суму можна орендувати хіба що у 6-8 разів меншу площу у спальному районі Києва та без охорони.

Березенко раніше очолював Державне управління справами.

У часи президентства Януковича "Конча-Заспа" була одним із найзакритіших об'єктів у країні. Так званими "державними дачами", а по суті – маєтками – тут користувалися міністри, нардепи і силовики, на що з держбюджету йшли мільйони гривень.

Після Революції гідності "Конча-Заспу" обіцяли відкрити для всіх охочих, але територія так само закрита – її охороняє Управління державної охорони, а нерухомість, за документами, продовжують використовувати як представники попередньої, так і нинішньої влади.

"Кідсвуд" працює з 2017-го, договори оренди 2 об'єктів нерухомості з Фондом держмайна були підписані 2018-го.

Садок позиціонує себе як інноваційний. Вірогідно, цим пояснюється і вартість навчання – 18 тис. грн на місяць за одну дитину плюс ще 4 тис. грн на місяць за харчування. При цьому, за даними КМДА, ні Уляна Березенко як фізична особа, ні "Кідсвуд" як юридична особа не отримували ліцензій на діяльність дошкільного навчального закладу.

Березенко у коментарі журналістам заявив, що не причетний до бізнесу дружини та не допомагав їй отримати нерухомість на закритій території, якою раніше управляв. Участь чоловіка у діяльності дитсадка спростовує і його дружина.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Каже, що садок відкривала її нинішня партнерка, а сама вона увійшла до складу засновників лише згодом. При цьому жінки були знайомі на момент відкриття закладу.

Додамо, нардеп Сергій Березенко працює у виборчому штабі президента Петра Порошенка для переобрання його на другий строк.

Зараз у штабі Порошенка працює 4 людини.

Перший заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук відповідає за роботу з губернаторами та облдержадмінстраціями. Заступник голови фракції БПП Сергій Березенко курує регіональні осередки партії та впливає на мажоритарників. Народний депутат з БПП Ігор Гринів відповідає за змістове наповнення рекламних роликів, білбордів і сітілайтів. 

Також у команді Порошенка міністр інформаційної політики Юрій Стець.