Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун добила українську медицину і незабаром покине країну. Про це повідомив народний депутат України (фракція Опозиційний блок) Вадим Рабинович журналістам у кулуарах парламенту,  передає Корупція.Інфо

 "Супрун – це людина, яка повністю ігнорує Верховну Раду. Це недовиконуючий обов'язки міністра зробила таємницею, за скільки вони ліки купують за кордоном. Вона вбила медицину, пограбувала її", – зазначив політик.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

За його словами, в.о. міністра охорони здоров'я і наближені до неї люди тиснуть і не дають працювати останнім талановитим хірургам в країні – як Тодуров і Ларін. При цьому він додав, що подібно екс-главі Нацполіції Хатіі Деканоїдзе і колишньому міністру економіки Айварасу Абромавичусу, Уляна Супрун "втече" з країни. 

"Вони перед цим розповідали нам з розумним виглядом, як жити, а зараз ні грошей немає, нічого немає.  Але такого, як Супрун, не було ніколи. Це злочинець номер один", – підкреслив В. Рабинович.  

Нагадаємо, медичною реформою в Україні незадоволені 75% українців, 80% в ході соціологічного дослідження розкритикували боротьбу з корупцією, яка ведеться в країні.