У мережі розгорається скандал через співробітницю однієї зі шкіл Луганщини, яка виявилася однією з організаторів сепаратистського "референдуму", проведеного "ЛНР" в 2014 році, передає Корупція.Інфо

Про Наталю Макарову розповів журналіст і блогер Сергій Іванов на своїй сторінці в Facebook. За його словами, за активну участь у проведенні референдуму Макарову притягнули до кримінальної відповідальності за ч.2 ст. 110 КК України, після чого в суді вона отримала покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 1 рік.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

"Тобто вона – офіційний злочинець, визнаний в установленому законом порядку", – підкреслив блогер.

"Сьогодні Наталія Іванівна продовжує працювати в школі. Відділ освіти Станично-Луганської РДА не бачить нічого страшного в тому, що людина, засуджена за вчинення злочину проти держави, виховує для цієї держави дітей", – додав він.

Блогер звернувся до міністра освіти і науки Лілії Гриневич.

"Шановна Лілія Гриневич, як вважаєте, чи не потрібно освітній сфері України стати ще більш лояльними до злочинців? Можливо, потрібно надати другий шанс не тільки сепаратистам? Відкриємо двері шкіл педофілам, вбивцям, драгділерам! Суспільний діалог, порозуміння, емпатія – це так модно, стильно, сучасно", – написав він.

У мережі піднялася хвиля критики через працівницю школи з сепаратистськими схильностями.