Кореспонденти "Страни" записали відео з яскравими емоціями кандидата в президенти Володимира Зеленського, який вперше дізнався високі результати за даними екзитполів, які показали розрив між кандидатами в 76% на сході і 12,8% на заході.

На початку відео Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою в хвилюючому очікуванні дивляться на екран з результатами виборів. Коли на табло з'являється відсоток голосів, який досягає 72, 7%, колектив в штабі кандидата починає радіти. Усі піднімають руки вгору і кричать, вистрілюють хлопавки конфетті. Після цього Зеленський піднімає руки вгору, зображуючи знак "вікторі" (перемога) на пальцях обох рук. Після цього він починає плескати в долоні і звертається обличчям до команди, вітаючи штаб з перемогою. Всі стрибають в емоційному підйомі і обіймають один одного.

Схожі кадри з іншого ракурсу опублікував представник колективу Володимира Зеленського Артем Гагарін на своїй сторінці в Facebook.

Раніше, після попередніх підсумків другого туру виборів Володимир Зеленський подякував усім за підтримку.

"Ми зробили це разом. Зараз не буде ніякого пафосу, я просто хочу сказати спасибі своїм батькам за підтримку і за те, що вони це пережили; моїй дружині – за силу і витримку; спасибі батькам моєї дружини, нашій родині. Спасибі всій команді, експертам, юристам, спостерігачам, колл-центру. Окрема подяка – Оксані та Любі, які прибирали за тими, кого я перерахував вище. Спасибі "Кварталу 95", який тепер може називатися "Квартал 73". Дякую правоохоронцям і СБУ. Спасибі журналістам. Спасибі українцям, які зробили вибір. Спасибі українцам, де б ви не знаходилися. Я не підведу вас. Поки я офіційно ще не президент, можу сказати як громадянин: всім країнам пострадянського простору, дивіться – все можливо ", – сказав Володимир Зеленський.