Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба сьогодні, 28 листопада, опублікував перше фото з моменту резонансної аварії, в яку він потрапив разом із дітьми.

Від моменту ДТП минуло вже чотири дні.

“Це були неймовірно тяжкі дні як морально, так і фізично. З вірою в Бога сподіваюсь, що все згодом буде добре”, – написав він.

За словами Кулеби, від самого дня аварії він цікавився станом водія іншого авто і сьогодні він прийшов провідати його до лікарні.

“Водій іншої автівки, Вадим, вже вдома, і сьогодні відвідав мене у лікарні, щоб дізнатись про мій стан та про стан моїх дітей! Каже, що почувається добре і готовий повернутись до роботи! Щиро дякую всім за підтримку та молитву! Це всім нам зараз дуже необхідно!”, – підсумував Кулеба.

Ані про свій стан, ані про стан постраждалого сина він не написав ані слова.

Нагадаємо, 24 листопада вдень у селищі Чабани Києво-Святошинського району Київської області уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба потрапив у ДТП. Разом із Кулебою в салоні авто були старший син Тимофій і молодший син Єлісей.  На відео з місця події видно, як машина Кулеби виїжджає на перехрестя на червоне світло. Неправильно обравши смугу руху, він перешикувався так, що опинився поза зоною видимості світлофора, а згодом поїхав після руху автомобіля праворуч від нього і зіткнувся з мікроавтобусом Volkswagen. За попередніми даними, в автомобілі Кулеби також були відсутні автокрісла. Лікарі повідомляли, що старший син Кулеби Тимофій

Після ДТП сина Кулеби ввели у штучну кому, реабілітація омбудсмена може тривати понад рік – лікар
перебуває у медикаментозній комі.