В “Кварталі 95” посміялися над можливим висуванням на посаду президента України шоумена Володимира Зеленського і запропонували “альтернативну кандидатуру”.

Ведуча “Жіночого кварталу” Олена Кравець, яка на шоу часто виконує роль лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко, заявила, що могла б скласти Зеленському конкуренцію.


“Для тих, хто не знає,” Кварталів “тепер два – вечірній та жіночий. Звичайно ж, нас почали порівнювати, проводити паралелі. Так ось, в зв’язку з цим у мене питання – чому ніхто не питає, чи йду я? Ви ж бачили рейтинги – там на першому місці Тимошенко, на другому дехто з “Кварталу”. а я, виходить, і Тимошенко, і дехто з “Кварталу” – а рейтинги же підсумовуються? ” – розповіла вона.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як відомо, за даними останнього всеукраїнського опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології, Володимир Зеленський займає друге місце в рейтингу потенційних кандидатів в президенти (14,6% серед тих, хто визначився з вибором). На першому – Юлія Тимошенко (21,2%). Петро Порошенко займає третю позицію з 11,6% підтримки. У другому турі Володимир Зеленський перемагає і Петра Порошенка і Юлію Тимошенко.